Brigita: Montér žaluzií

#84

 

“Byla jsem čerstvě rozejitá po 6 letém vztahu a vrátila se do bytu zpátky k mamince. Začalo slunečné jaro a mamka se rozhodla, že letos konečně objedná ty žaluzie do oken (bydlela v bytě teprve asi 3 roky).

Byla sobota a já se vracela z práce, kolem oběda měl přijít montér připevnit nám ty rolety do oken. Přišli dva – jeden se právě zaučoval a fungoval jako pomocník.

Mamka mi říká – běž se podívat na toho mladýho kluka, docela pěknej, bude se ti líbit! Já teda fakt neměla na něco takovýho náladu, žádnýho chlapa jsem nechtěla vidět aspoň rok. Pak ale vstoupil do místnosti, usmál se na mě, řekl mi dobrý den a já byla ztracená ♥.

Pokukovali jsem po sobě, já teda nenápadně, dělala jsem drahoty. 🙂 No ale líbil se mi strašně moc!

Za dva dny jsem si přes jeho kolegu sehnala číslo, napsala mu, šli jsme na pizzu a od té doby jsme pořád spolu. 😀

Zajímavé je, že právě na pohled frajírek, říkala jsem si, že to bude zábava na pár nocí… jenže po pár dnech jsem zjistila, že klame zjevem, že za touto fasádou se skrývá hrozně milý, rozumný a hodný kluk. A z těch pár nocí je skoro 6 let, z toho 4 v manželství. 🙂

Tenkrát měl montáž žaluzií jako přivýdělek ke své práci, aby měl na školné, což už samozřejmě dávno nedělá. Ten den šel poprvé a hned toto. 🙂

Náhoda, nebo osud?”

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments